Poradnictwo zawodowe

 

Masz problemy ze znalezieniem pracy?  Potrzebujesz nowych kwalifikacji lub umiejętności? Nie wierzysz w siebie? Czujesz się zagubiony/zagubiona?

Z nami na pewno będzie Ci łatwiej odnaleźć się na rynku pracy. Nie obiecujemy cudu, ale pomożemy Ci – zapraszamy na następujące warsztaty i konsultacje:

„Szansa dla Młodych”

„Bliżej Rynku Pracy”

„Twój potencjał” – warsztaty uniwersalnych kompetencji zawodowych. Spotkania w formie warsztatów i ćwiczeń praktycznych poświęcone są pracy nad własnymi zasobami. Dla osób próbujących odnaleźć się na rynku pracy, szukających zatrudnienia.

„Trening interpersonalny” – warsztaty kompetencji społecznych i osobistych. Rozpoczynają się spotkaniami formującymi grupę. Następnie odbywają się zajęcia warsztatowe z pracy zespołowej oraz ćwiczenia posiadanych umiejętności tworzenia relacji międzyludzkich. Dla tych, którzy chcieliby nauczyć się pracy zespołowej i rozwinąć swoją pewność siebie w kontaktach z innymi ludźmi.

Indywidualne spotkania z doradcą zawodowym – konsultacje i praca z komputerem. Dla wszystkich zainteresowanych rozmową o trudnościach z pracą, możliwościach zatrudnienia, potrzebujących pomocy przy dokumentach aplikacyjnych.

Akademia Przedsiębiorczości

Doradztwo edukacyjno – zawodowe dla młodzieży

Kursy pracy z komputerem – indywidualna lub grupowa nauka obsługi komputera od podstaw.